Foxit Reader

Foxit Reader dla Windows Mobile

Pliki PDF w telefonie tak szybko jak nigdy dotąd

Foxit Reader to przeglądarka dokumentów PDF dla telefonów komórkowych. Przyda się jeśli chcesz mieć w telefonie swobodny dostęp do dokumentów i książek w formacie opracowanym przez Adobe Systems. Mobilna wersja Foxit Reader nie posiada tak wielu... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo szybki
  • Łatwa nawigacja w dokumencie
  • Wsparcie dla zakładek

Wady

  • Brak

Doskonały
9

Foxit Reader to przeglądarka dokumentów PDF dla telefonów komórkowych. Przyda się jeśli chcesz mieć w telefonie swobodny dostęp do dokumentów i książek w formacie opracowanym przez Adobe Systems.

Mobilna wersja Foxit Reader nie posiada tak wielu funkcji co jego starszy brat działający na komputerach PC. Mimo to, kluczowe cechy takie jak szybkość i stabilność zostały zachowane. Wystarczy wczytać nawet kilkusetstronicowy dokument, aby się o tym przekonać.

Foxit Reader umożliwia zdefiniowanie skrótów klawiszowych, obsługę zakładek oraz funkcję zoom - za jej pomocą można wygodnie powiększać lub pomniejszać fragmenty dokumentu. Program doskonale radzi sobie z wyświetlaniem polskich znaków oraz zdjęć i wykresów zawartych w dokumentach PDF.

Jeśli szukasz przeglądarki plików PDF dla twojego urządzenia przenośnego, wypróbuj Foxit Reader. Szybkość, stabilność i dokładność to jego główne zalety.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na windowsmobile

Foxit Reader

Download

Foxit Reader 2.3.0701

Opinie użytkowników o Foxit Reader

Sponsorowany×